Movies
Ratings
256
Another ChildRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5