Movies
Ratings
174
FarinelliRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0