Movies
Ratings
262
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
LockeRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.5
BambiRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.5
The CollectorRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0