Movies
Ratings
555
GladiatorRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Good TimeRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0