Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 1.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0