Titles you rated
The OthersRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 4.5