Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0