Movies
Ratings
684
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Grand TourRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5- Jinju's pearlRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0