Titles you rated
The ServantRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 5.0