Titles you rated
My Tutor FriendRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 1.5
300Rated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5