Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0