Titles you rated
Kick-AssRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
1408Rated ★ 3.0