Movies
Ratings
174
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Saw VRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5