Titles you rated
 Notting HillRated ★ 3.0 Notting HillRated ★ 3.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
 OldboyRated ★ 4.5 OldboyRated ★ 4.5
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 InceptionRated ★ 4.5 InceptionRated ★ 4.5
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
 All About My WifeRated ★ 3.5 All About My WifeRated ★ 3.5
 Love LetterRated ★ 4.5 Love LetterRated ★ 4.5
 TwilightRated ★ 3.5 TwilightRated ★ 3.5
 TransformersRated ★ 3.5 TransformersRated ★ 3.5
 Sin CityRated ★ 3.5 Sin CityRated ★ 3.5
 LeonRated ★ 4.5 LeonRated ★ 4.5
 A Moment to RememberRated ★ 3.5 A Moment to RememberRated ★ 3.5
 Shaolin SoccerRated ★ 4.0 Shaolin SoccerRated ★ 4.0
 The UnjustRated ★ 4.0 The UnjustRated ★ 4.0
 Scandal MakersRated ★ 3.5 Scandal MakersRated ★ 3.5
 New WorldRated ★ 3.5 New WorldRated ★ 3.5
 Batman BeginsRated ★ 4.5 Batman BeginsRated ★ 4.5
 Die Another DayRated ★ 3.0 Die Another DayRated ★ 3.0
 The ClassicRated ★ 3.5 The ClassicRated ★ 3.5