Titles you rated
RageRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Charlie CountrymanRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Western SpaghettiRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0