Titles you rated
The SignalRated ★ 2.5
FilthRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0