Movies
Ratings
107
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0