Titles you rated
 ChefRated ★ 4.5 ChefRated ★ 4.5
 Lone SurvivorRated ★ 4.0 Lone SurvivorRated ★ 4.0
 ArgoRated ★ 3.5 ArgoRated ★ 3.5
 Spy GameRated ★ 4.0 Spy GameRated ★ 4.0
 TakenRated ★ 3.5 TakenRated ★ 3.5
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 SicarioRated ★ 4.0 SicarioRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 4.5 The MartianRated ★ 4.5
 The InternRated ★ 4.0 The InternRated ★ 4.0
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 3.5 MasqueradeRated ★ 3.5
 Tidal WaveRated ★ 3.0 Tidal WaveRated ★ 3.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 3.5 Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
 Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5 Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
 The Beauty InsideRated ★ 3.5 The Beauty InsideRated ★ 3.5
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0