Movies
Ratings
15
The ChaserRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0