Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0