Movies
Ratings
103
The MaskRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0