Titles you rated
BoltRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5