Movies
Ratings
1061
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 3.0
Watching the DetectivesRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
The Lost City of ZRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.0- CandyRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 2.5
Last SummerRated ★ 3.0