Movies
Ratings
36- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0