Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0