Movies
Ratings
241
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
PunchRated ★ 1.0
RememberRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5