Movies
Ratings
211
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5