Movies
Ratings
63
Saving Private RyanRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0