Titles you rated
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0