Titles you rated
FriendRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0