Movies
Ratings
26
HelplessRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0