Titles you rated
Public EnemyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0