Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
ProtégéRated ★ 5.0
BlitzRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0