Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0