Titles you rated
The FivesRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.5
ItRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0