Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 3.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0