Titles you rated
UnbowedRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.0
HeroRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 1.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0