Movies
Ratings
559
Into the WildRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
Crypto ManRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Re-startRated ★ 2.5