Titles you rated
The HelpRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 0.5
The King and IRated ★ 4.0
HoneyRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5