Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 5.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 1.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 3.5
Train ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0