Movies
Ratings
54
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.0
The LovebirdsRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5