Movies
Ratings
20
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0