Movies
Ratings
87
French KissRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 1.0
Sister ActRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The HeatRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 2.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0