Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0