Titles you rated
The Fox FamilyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0