Movies
Ratings
120
MasqueradeRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0