Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5