Movies
Ratings
33
BarbieRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0