Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
PietaRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0