Movies
Ratings
370
Into the StormRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 3.5